TMK Kurumsal | TMK Etiket

TMK Etiket Hakkında

Mutlu müşterilerimizin referanslarıyla sektörde yarım yüzyıldır hizmet vermeye devam eden TMK Reklam olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti ve ürünleri sunmak için çalıştık. Modern hizmetin güvenilir ve temiz bir ortamda sunulması gayesiyle istekleri ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamayı kendimize amaç edindik. Ekonomik, modern ve doğru alternatiflerle hem en yeniyi hem de müşteri alışkanlıklarını harmanlayarak iş planları oluşturduk.

Yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimizi devam ettirebilmek için teknoloji ve Ar-Ge konularında kendimiz sürekli geliştirdik. Bu doğrultuda küreselleşen dünyanın yenilikçi tasarımlarını beklentiler ve istekler üzerine katarak siz değerli müşterilerimize sunduk. Her zaman ahlaki ve etik değerlere sadık kalarak hareket ettiğimiz ticaret hayatımızda sizlerin güvenini korumak için çalıştık. İlişkide olduğumuz herkesin hakkını koruyarak sorunları en uygun şekilde çözmeye gayret ettik.

TMK Etiket Misyonu

Bu misyon ışığında edindiğimiz kurumsal vizyonumuz ise;

Projelerimizde fark yaratarak özellikle müşterilerimizin hayallerini ve sonra kendi hayallerimizi yapmış olduğumuz işlere yansıtmak projelerimizde fark yaratarak her zaman bir adım önde olmak ve bu sayede siz müşterilerimizin ürünlerini satmasında farkındalık yaratan ses çıkaran ETİKET üretmektir. Ayrıca faaliyet gösterdiğimiz etiket sektöründe en iyi olmak ve hedeflerimize ulaşabilmek adına sektörün gelişimine yön verecek alternatif fikir ve yatırımlarla piyasa standartlarına yön veren bir değer olarak dünya çapında öne çıkmak hedeflediğimiz değerledir.

TMK Etiket Vizyonu

İşte tüm bu değerler doğrultusunda TMK Reklam olarak misyonumuz;

Hizmet verdiğimiz etiket sektöründe örnek gösterilen kalite ve hizmet anlayışımızın devamlılığını sağlamaktır. Ayrıca sektördeki trendleri takip ederek profesyonel yaklaşımlarla yaratıcılığımızı birleştirerek projeler üretmek, profesyonel hizmet sunmak alışılmışın dışında çözümler üretmek ve bu konularda hassas çalışan ekibimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şeklide karşılamak öncelikli misyonumuzu oluşturmaktadır.