Döküm Etiket

Çoğu metal Döküm Etiket türleri genellikle yükseltilmiş yazı ve grafiklere sahiptir. Kazınmış metal plakaları gömme logoları veya metni gösterir. Metal plaka seçimlerinde birçok kişiselleştirme seçeneğini yaşayabilirsiniz. Logonuz, şirket adınız, mesajınız, grafikleriniz ve hatta fotoğrafınız dâhil olmak üzere özel tasarımlar, özel tekniklerle, istediğiniz şekiller ve boyutlarda oluşturulabilir. Döküm Etiket, birçok bilinen markanın neredeyse simgesi haline gelmiştir. Döküm Etiketler hemen hemen tüm sektörde kullanılabilen özel etiketlerdir. Özel tekniklerle markanıza göre adapte edilebilen Döküm Etiketler maliyetli olsalar da uzun ömürlü olması ve dış mekanlarda herhangi bir zarar görmemesi açısından oldukça kullanışlıdır.

Döküm Etiket Üretimi

Döküm Etiket üretiminde ilk olarak seçilecek metale göre şekillendirme işlemleri yapılır. Geniş bir tür yelpazesi ile her ihtiyaç ve her bütçeye uygun kazınmış metal plakalar ve dökme metal plakalar bulunabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken tek şey markanızı hangisinin daha iyi temsil edeceği ve hangi metalin size uygun olduğudur.

  • Alüminyum Döküm Plaka Etiket: Hafif bir malzemede popüler bir seçim olan alüminyum plakalarımız dökülebilir veya oyulabilir.
  • Bronz Kısma Plak Etiket: Bu döküm tekniği ile kısma plaklar, yontulmuş bir elemanın (genellikle bir portre) öne çıkması veya düz bir arka planın üzerinde yükselmesiyle etkileyici bir görünüm kazanır.
  • Dökme Bronz Plaka Etiket: Klasik bir tarz olan dökme bronz plakalarımız, adamak, tanımlamak veya anmak için çekici bir plakaya ihtiyaç duyduğunuzda genellikle seçimdir.
  • Kazınmış Pirinç Döküm Etiket: Kazınmış pirinç plakalarımızda gömme harfler ve grafikler bulunur. Fırçalanmış veya cilalanmış pirinç yüzeylerin yanı sıra boya ile doldurulmuş harfler ve tasarımlar da mevcuttur.
  • Kazınmış Bronz Döküm Etiket: Bu bronz plakalar, yüzeye kazınmış veya kazınmış harfleri ve grafikleri gösterir. Birçoğu fırçalanmış veya parlatılmış bronz yüzeyleri tercih ederken, diğerleri boyayla doldurulmuş harfleri seçerken, bazıları her iki tekniği de kullanmayı seçiyor.
  • Kazınmış Bakır Döküm Etiket: Sofistike mi yoksa zarafet mi arıyorsunuz? Bizden patine veya saten yüzeyli bir dağlanmış bakır plaka belirtin.
  • Paslanmaz Çelik Döküm Etiket: Kazınmış harfleri ve fotoğrafları birleştiren, bunlar çekici ve çağdaş bir seçimdir. Paslanmaz çelik plakalarımız genellikle daha fazla çekicilik için cilalı veya fırçalanmış bir yüzeye sahiptir.
  • Çinko Döküm Etiket: Başka bir hafif seçenek olan çinko döküm metal plakalarımız doğal haliyle çekicidir. Ayrıca dökme metal pirinç gibi görünmeleri için tonlanabilirler.

Döküm Etiket

Döküm Etiket

Döküm Etiket

Döküm Etiket Avantajları

Döküm Metal Etiketler, zamanın testine dayanacak anılar sağlar. Döküm Metal Etiketler; ödüller, anıtlar, ofis tabelaları ve mimari tabelalar için ideal çözümdür. Döküm Metal Etiketler; pirinç, alüminyum veya bronz gibi dayanıklı ve çeşitli malzemelerden yapılır ve dış mekan uygulamalarının ömrünü uzatır.

Döküm Etiket Kullanım Alanları

ADA işaretleri: Bu tabela, mekanların, işletmelerin engelli düzenlemelerine uymanıza yardımcı olur. Şirketinizin markasını tamamlamak veya tesisinizin dekorunu vurgulamak için tasarımlarda dökme alüminyum, bronz veya çinko olarak tercih edilebilir.

Adres plakaları: Dayanıklı dökme metal etiketleri, bir konumu belirlemenin ayırt edici bir yoludur ve ziyaretçileri kapınıza yaklaşırken karşılamanın etkileyici bir yoludur.

Bahçe ve park bankı döküm etiketleri: Bir şehir veya park bankı, ağaç veya bahçe mi tahsis etmek istiyorsunuz? Tipleri arasında kazınmış paslanmaz çelik plakalar veya pirinç plakaların yanı sıra dökme bronz plakalar bulunur. Kısacası bahçe ve park döküm etiketleriyle markanız yıllarca üzerinde kalacaktır.

Tarihi alan plakaları ve işaretleri: Dökme metal tarihi alan plakaları ve işaretleri, bir şehir veya ilçe için önemli olan bir binayı veya konumu işaretlemenin harika yollarıdır.

Anıt plaketleri: Bir bina, park veya başka bir siteyi, dökme metal veya kazınmış metal döküm etiketleri ile işaretleyin.

Fotoğraf rölyef döküm etiketleri: Çekici ve çok yönlü çözümler, fotoğraf rölyef plakaları fotoğrafçılığı harmanlıyor ve metali kusursuz ve güzel bir şekilde işaretlemek için kullanılır.

Heykel portre döküm etiketleri: Düz bir yüzeyden bir şeklin öne çıktığı “bas rölyef” olarak bilinen bir yöntemle yaratılan döküm bronz etiketler, bir kişiyi, grubu veya başarıyı onurlandırmak için zamansız ve etkileyici yollardır.

Sadece bu kadar da değil, Döküm Etiketler turizm sektöründe otellerde, odaların işaretlenmesinde, mobilya sektöründe, mimari tasarımlarda, plastik ambalaj, gıda, çelik kapı gibi birçok sektörde de döküm etiketler kullanılmaktadır.

TMK Reklam Döküm Etiket

TMK Reklam markamız her türlü Döküm Etiket ihtiyacınızı eksiksiz olarak karşılayabilmektedir. Markanızı ve ürünlerinizi öne çıkaracak Döküm Etiket ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Döküm Etiket Fiyatları

Özel siparişleriniz, sipariş adetleriniz ve tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda Döküm Etiket fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.