Sticker / Çıkartma Etiket

Hangi alanda olursanız olun iyi bir reklam ile daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Her türlü görsel ve yazılı alanda yapılan reklam çalışmalarının etiket çalışmaları ile desteklenmesi gerekir. Çünkü o zaman reklam çalışmaları daha da verimli hale gelecektir. Reklam ve tanıtım sektöründe her türlü reklam çeşidi kullanılmaktadır. Son zamanlarda en çok kullanılan etiketleme çeşitleri arasında Sticker / Çıkartma Etiketler yer alır.

Sticker Çıkartma Etiket 02

Sticker Çıkartma Etiket 02

Sticker Çıkartma Etiket 02

Sticker / Çıkartma Etiket Ürünleri

Değişik renk ve boyutlarda hazırlanabilen Sticker / Çıkartma Etiketler pek çok farklı şekilde üretilebilmektedir. Sticker Etiketler, üretilme yöntemine göre Selefonlu Sticker, Selefonsuz Sticker ve Düz Kesim Sticker olmak üzere üç grup altında incelenir. Sticker / Çıkartma Etiketleme yönteminde ofset baskı teknikleri kullanılır. Her bir sticker, kimlik kartı görevi üstlenir.

Diğer etiket türleri ile karşılaştırıldığında Sticker / Çıkartma Etiketler için herhangi bir baskı yapılmasına gerek yoktur. Sticker / Çıkartma Etiketler yapıştırılması için kendinden yapışkanı yeterli olmaktadır. Etiketlerin arka yüzeyi kendinden yapışkanlıdır. Bu yüzden her zemin üzerine kolaylıkla yapıştırılabilir. Sticker etiketleme yönteminde serigrafi baskı tekniği kullanılır. Serigrafi baskı tekniği ile yapıştırılan Sticker / Çıkartma Etiket iyice yapıştırılır.

Düz (giyotin) kesim ya da özel kesim (kare, üçgen, yuvarlak vb.) yapılabilen bu etiket türü hızlıca üretilebilir ve teslim edilebilmektedir.

Sticker / Çıkartma Etiket Kullanım Alanları

Sticker / Çıkartma Etiketler çok geniş kullanım alanına sahiptir. Hemen hemen her sektörden firmanın reklam ve tanıtım çalışmalarında kullanılan bu etiketler ürünlerin üzerine yapıştırılır. Etkili ve doğru yapılıp basılan bir Sticker / Çıkartma Etiket müşterilerin algısını cezbeder.

 

  • Sticker / Çıkartma Etiket yapıştırıldığı ürünün markası, kalitesi, sahip olduğu özellikleri ve kullanım bilgileri sunmak için birçok cihaz ve ekipman üzerinde kullanılmaktadır.
  • Serigrafi baskı ile üretilmesinden dolayı solmalara ya da ayrılmalara karşı dayanıklıdır. Bu yüzden de bu etiketleme yöntemi pek çok iç ve dış tanıtım çalışmalarında kullanılır.
  • Kullanım amacına ve yerine göre çok çeşitli yerlerde kullanılabilen Sticker Etiket; evde, ofiste, ürünlerin üzerinde, camda ya da kapıda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Birçok servis ve hizmet sektöründen firmanın (çilingir, kombi bakım, halı yıkama, ilaçlama, restoran, teknik servis vb.) müşterileriyle doğrudan ve hızlı etkileşim sağladığı tanıtım şeklidir.

Sticker / Çıkartma Etiket Faydaları

  • Serigrafi baskı tekniği kullanıldığı için etiketlemede herhangi bir solma, ayrılma gibi durumlar söz konusu olamaz.
  • Her türlü logo ve desenin kullanıldığı etiketleme ve baskı çalışmalarında son teknoloji sistemler kullanılır. Bu da daha kaliteli ve kullanışlı ürünler alarak, pek çok kitleye ulaşmanızı sağlar.
  • Sticker / Çıkartma Etiket yapıştırıldığı ürünün markası, kalitesi, sahip olduğu özellikleri ve kullanım bilgilerini etkili şekilde vermektedir.
  • Sticker / Çıkartma Etiket, hızlı ve acil hizmet beklentilerinin gerektiği noktalarda son derece etkili bir çözümdür.

TMK Reklam Sticker / Çıkartma Etiket

TMK Reklam markamızla dilediğiniz Sticker Etiket tasarımını ve baskısını sizler için kusursuz olarak hazırlamaktayız. Kalıcı bir dekorasyon, marka tanıtımı ya da ürün bilgisi belirtmek gibi her türlü ihtiyaca yönelik siparişleriniz için profesyonel kadromuz ve üretim hattımızla hizmetinizdeyiz.

Sticker / Çıkartma Etiket Fiyatları

İhtiyacınız ne olursa olsun her türlü boyutta, renkte ve tasarımda Sticker Etiket üretebilmekteyiz. Siz de proje ve ihtiyacınıza göre Sticket Etiket siparişi vermek ya da fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.