Damla Etiket

Özellikle son dönemlerde marka tanıtımında işitsel ve görsel unsurlar büyük önem kazanmaya başlamıştır. Çünkü şu bir gerçek ki size uygun olan ve doğru reklam çalışmalarıyla daha fazla potansiyel kitleye ulaşır, işin sonunda da daha fazla müşteriye sahip olursunuz. İşte bu anlamda etiket reklam alanında en çok kullanılan yollardan birisi de Damla Etiket yöntemidir. Bu yöntem etiketleme yöntemleri arasında olup günümüzde ürünün imzası niteliğinde kullanılmaktadır. Damla Etiket adından da anlaşıldığı üzere Yağmur Damlası şeklinde yapılan çalışmalardır.

Damla Etiket

Damla Etiket

Damla Etiket

Damla Etiket Ürünleri

Damla Etiket Ürünleri dendiği zaman genellikle zihnimizde parlak ve dikkat çeken logolar belirse de kullanıldığı yer açısından Damla Etiket birçok noktada kullanılmaktadır. Damla Etiket; mercek etkisine sahip, ürüne 3 boyutlu görünüm kazandıran ve renkleri çok daha canlı gösteren bir üründür. Damla Etiket yöntemi diğer etiket yöntemlerinden biraz daha farklıdır. Buradaki en önemli fark ürünün yapımında kimyasal ürünlerin kullanılıyor olmasıdır. Hiçbir hava değişiminden etkilenmeyen yöntemde sıcak ve soğuk yüzeylerden etkilenmemesi için kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar arasında Poliüretan olarak bilinen kimyasal en çok tercih edilendir. Ancak hemen belirtelim bu kimyasal maddenin (Poliüretan) insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Bu kimyasal madde daha önceden hazırlanan yüzeye dökülür. Döküm işlemi yapıldıktan sonra ısıtma teknikleri kullanılarak soğuması sağlanır.

Damla Etiket Hizmetleri

Damla Etiket yöntemini diğer yöntemlerden ayıran en önemli özellik ürün boyutuna ve renk uyumuna göre yapılan en kolay etiketleme yöntemi olmasıdır. Milimetrik ölçümlere imkan veren bu etiket türü aynı zamanda parlak ve çeşitli renkleri de barındırabildiği için tercih edilmektedir. Özellikle birinci kalite malzemelerle oluşturulan Damla Etiket ürünleri uzun yıllar boyunca parlaklığını, canlılığını ve dokusunu kaybetmeden dayanmaktadır. Bu da markaların imajlarının zedelenmemesi için oldukça önemli bir detaydır. Ayrıca uygun fiyatları ve çeşitlilikleri sayesinde birçok ürüne uygulanabilen Damla Etiket, promosyon aracı olarak kullanılabilir.

Damla Etiket Kullanım Alanları

Damla Etiket yöntemi ile üretilmiş tüm ürünleri iç ve dış tüm mekânlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek renk ya da farklı ren renk kombinasyonunu destekleyen bir ürün olan Damla Etiket bu sayede farklı istek ve talepleri karşılayabilme imkânı sunmaktadır. Monte edilmesi kolay olan Damla Etiket aynı zamanda korunması da en kolay olan etiket yöntemleri arasında bulunur. Monte işleminde çift taraflı bantlar kullanılır. Bu da levhanın hemen montelenmesini sağlar. Damla Etiket; otomotiv, beyaz eşya, promosyon ürünleri, elektronik aletler, ayakkabı, deri, promosyon, kozmetik, takı, oyuncak vb. birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.

TMK Reklam Damla Etiket

TMK Reklam olarak Damla Etiket konusunda da siparişlerinizi profesyonelce karşılıyoruz. Milimetrik kesim ve yüksek baskı kalitesiyle sipariş ettiğiniz tüm ürünleri göz alıcı şekilde teslim ediyoruz. İç ve dış mekanlar için uygun olan Damla Etiket ürünlerimiz; soğuk, sıcak, nem, güneş ve suya karşı dayanıklı üretilmektedir. Damla Etiket ürünlerimizi yıllarca sararmadan ve sertleşmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. TMK Reklam olarak ürettiğimiz Damla Etiket ürünleri de tıpkı diğer ürünlerimiz gibi birinci sınıf kalitede ürünlerden imal edilmektedir.

Damla Etiket Fiyatları

Bu dikkat çekici ve uygulaması son derece kolay ürüne dair tüm siparişleriniz için bizi arayabilir, fiyat ve tüm diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.