PVC Etiket / Leksan Etiket

PVC Etiket / Leksan Etiket yöntemi en çok tercih edilen yöntemler arasındadır. PVC/Leksan Etiketi diğer etiketlerden ayıran en önemli fark PVC zemin üzerine uygulanmasıdır. Bu ürün termoplastik polimer ailesindendir ve son derece dayanıklıdır. Basılan etiket baskı ve malzeme arasında kalır. Detayların bilgilerin bulunduğu kısım PVC arasında bırakılır, böylelikle ürüne su geçirmez ve dayanıklı bir form kazandırılır. O yüzden de kolay kolay silinemez ve yok edilemez. Bu da sizin firmanızın reklamının uzun soluklu olmasını sağlar. Bu ürünün diğer etiketlerden bir diğer farkı da tersten baskı yapılıyor olmasıdır.

PVC Etiket Leksan Etiket 02

PVC Etiket Leksan Etiket 04

PVC Etiket Leksan Etiket 03

PVC Etiket / Leksan Etiket Ürünleri

PVC Etiket / Leksan Etiket işlemi daha çok elektronik cihazlara uygulanmaktadır. Sahip olduğunuz kurumsal kimlik ile tasarımlarınız birleştirilip, firmanız ya da ürününüz güvenli, kaliteli şekilde reklamcılık sektöründe hayat bulur.

Bu etiket ürünleri aşınmaya, yüksek ısıya, kararmaya, nem ve ıslaklığa son derece dayanıklıdır. Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilirler. Kolaylıkla renklendirilebilir olmasıyla sizi ve ürününüzü etkili şekilde tanıtabilirler.

Boyut ve şekil konusunda son derece esnek üretim sağlanabilmektedir. İstenen şekil ve ebatlar kolaylıkla üretilebilmektedir.

PVC Etiket Leksan Etiket 05
PVC Etiket Leksan Etiket 06

PVC Etiket / Leksan Etiket Kullanım Alanları

Dayanıklılığı ve istenen renklerin etikete uygulanabiliyor olması sebebiyle en fazla tercih edilen etiket türlerinden birisi olan PVC Etiket / Leksan Etiket, çok farklı sektörlerde ve işlerde kullanılmaktadır.

 • En çok elektronik alanda kullanılan PVC Etiket / Leksan Etiket yöntemi makine ön paneli etiketlemek için sıkça kullanılır. Etiket malzemenin arka yüzeyine yapılır. Bu baskı işlemi sırasında ya da sonrasında herhangi silinme, kararma ya da çizilme sorunları olmaz.
 • Bunun dışında isim, logo veya işaret gibi markayı öne çıkaran promosyon ürünleri için de PVC Etiket / Leksan Etiket oldukça tercih edilen bir etiket türüdür.
 • Işıklı tabela üretiminde sıklıkla kullanılmakta, arkadan sağlanan ışıkla etkili bir tanıtım yapılabilmektedir.
 • Kabartma yapılabilir özelliği ile endüstriyel alanda ölçü ve kontrol amacıyla sıkça; sensör, termostat, devir ölçer, hız ölçer gibi ekipmanlarda kullanılmaktadır.

TMK Reklam PVC Etiket / Leksan Etiket

TMK Reklam markamızla sizlere en iyi kalitede, renkleri canlı, dayanıklı ve markanızı yansıtan PVC Etiket / Leksan Etiket üretimi yapmaktayız. Birinci sınıf kalitede boya, PVC malzemeler ve modern üretim makinelerimizle uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri sizler için ortaya çıkarmaktayız. İstediğiniz boyut ve ebatlarda üretim yapabilen bizler profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

PVC Etiket / Leksan Etiket Avantajları

Reklam ve tanıtım çalışmalarında öncelikli amaç hangi sektör olursa olsun o sektörde sizi öncü firmalar arasında bulundurmaktan geçer. Bu yüzden reklam çalışmalarınızı radyo kitle iletişim araçlarıyla yapmış olmanıza rağmen etiket gibi yöntemlerle desteklemeniz gerekir. Firmanızın adını, ürünü ya da hizmeti gösterecek olan etiketlerin üzerinde bulunan renk ve yazılar ile müşterilerinizin algısına hitap edebilirsiniz. İşte markanızı öne çıkaracak etiket ürünlerden biri olan PVC Etiket / Leksan Etiket de bu amaçla en çok tercih edilen etiket ürünlerinden biridir.

 • Kullanım açısından hem dayanıklı hem de oldukça şıktır. Bu da müşterilerin ilgisini çekilmekte PVC Etiket / Leksan Etiket’i tercih sebebi yapmaktadır.
 • Her türlü hava şartına dayanıklıdır. Soğuk ve sıcak (100 dereceye kadar dayanabilir) havalarda bozulma ya da açılma olmaz.
 • Bilginin yer aldığı kısmın PVC arasında kalması sebebiyle; aşınma, kazınma, silinme vb. etkilerden korunur.
 • PVC Etiket / Leksan Etiket işlemi ile ürünlerin dış görünüşlerinde değişiklikler meydana getirilebilmektedir.
 • PVC Etiket / Leksan Etiket çeşidinde baskı arka yüzeyden yapılır. Etiket kendinden yapışkanlı olmadığı için oldukça güçlü ve dayanıklıdır.
 • Bu etiket türü farklı kalınlıklar ve renklerde kolaylıkla üretilebilmektedir.
 • Bu etiket türünde de firmanızın adını ürününüze etiketleyebilirsiniz.

PVC Etiket / Leksan Etiket Fiyatları

Uzman kadromuz ve teknik alt yapımızla sizlere PVC Etiket / Leksan Etiket konusunda etkili hizmet vermekteyiz. Hızlı çözümlerimiz ve uygun fiyatlarımız hakkında bilgi almak, sipariş vermek ve merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.