Paslanmaz Etiket

Firmanızın adını, ürünü ya da hizmet hakkında bilgi veren etiketler müşterilerin algısını cezbeder nitelikte olmalıdır. Bu yüzden en sağlam ve her koşulda dayanıklı olan etiketleme yöntemleri seçilmelidir. Paslanmaz Etiket yöntemi bunun için en iyi seçimlerden birisi olacaktır. Paslanmaz Etiket adından da anlaşılacağı üzere paslanmayı yani korozyonu engellemek amacıyla üretilirler. Paslanmaz çelik ya da metal kullanılarak yapılan bu etiketler oldukça dayanıklı ve kullanışlıdır.

Paslanmaz Etiket 02

Paslanmaz Etiket 03

Paslanmaz Etiket 02

Paslanmaz Etiket Ürünleri

Paslanmaz Çelik ya da Paslanmaz Metal denilince akla ısıya ve soğuğa karşı dirençli ve sağlam ürünler gelir. Hemen hemen her sektörde kullanılan bu ürünler etiket reklam ve tanıtım sektöründe de sıkça kullanılır. Her firma kendi adı, ürünü ve hizmeti tanıtabildiği metal levhaların olmasını ister. Bu levhaların paslanmaz olması en önemli koşuludur.

Mermer, cam, kağıt veya pleksi gibi ürünler değil; daha dayanıklı ve sağlam olan, her koşulda ilk gün ki gibi kalabilen ürünler olan metal, çelik gibi paslanmaz malzemeler tercih edilir. Reklam ve tanıtım sektöründe kullanılan paslanmaz etiket malzemesi % 12 oranında kromdan oluşan karbon ve demir alaşımından meydan gelir. Paslanmaz etiketleri her koşulda dayanıklı ve sağlam yapan içinde bulunan kromdur. Isıya karşı dirençlidir. Paslanmaz etiket diğer etiketlere oranla daha çok bilgi vermek ve yönlendirmek amacıyla yapılır. Ürünün içindeki alaşımdan dolayı herhangi bir çürümeye ya da yanmaya maruz kalmaz.

Paslanmaz Etiket 04
Paslanmaz Etiket 05

Paslanmaz Etiket Kullanım Alanları

Dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasının yanında hijyenik de bir ürün olmasıyla neredeyse her sektörde kullanılabilen Paslanmaz Etiketler, üzerinde seri numarası, barkod, yazı, şekil, logo, unvan, tanıtım amaçlı bilgilerin yer aldığı bütün yerlerde kullanılabilmektedir.

Farklı ebatlarda, kalınlıklarda, şekillerde ve renklerde üretilebiliyor olmasıyla da tercih sebebi olan Paslanmaz Etiketler markaların kendilerini tanıtmak ve hizmetlerini açıklamak için de sıkça kullandığı bir araçtır.

Hijyenik bir ürün olması, temizliğinin kolay olması ve birçok aşındırıcıya karşı dirençli oluşu sebebiyle Paslanmaz Etiketler gıda ve mutfak gibi özen ve sert kuralların olduğu alanlarda da güvenle kullanılabilmektedir.

Tekstil, gıda, kimyasal gibi korozyona sebebiyet verebilen sektörlerde dayanıklılığından ötürü tercih edilir.

Paslanmaz Etiket Avantajları

Adından da anlaşılacağı gibi Paslanmaz Etiket Avantajlarının ilk ve en büyük avantajı paslanmaya karşı dirençli oluşlarıdır. Bu direnç özelliğinin yanında ürünün yapıldığı hammaddenin çelik/metal olması ile daha birçok farklı fayda sağlanmaktadır.

  • İklim şartlarına uyum sağlar.
  • Üzerine yapılan baskı sayesinde yazılar silinmez ya da çizilmez.
  • İstediğiniz renkte ve büyüklükte yazıyı istediğiniz boyutta paslanmaz etikete bastırabilirsiniz.
  • Nem oranı yüksek yerlerde ve soğuk, sıcak her türlü yerde kullanmaya uygundur.
  • Montajı kolaydır. Üzerine açılacak birkaç vida yuvasıyla kolayca monte edilebilir ya da çift taraflı güçlü yapışkanlarla konumlandırılabilir.
  • Uzun ömürlü ve gösterişlidir.
  • Ayrıca Paslanmaz Etiket bunlar dışında İmalat, İnşaat, Askeri, Otomotiv, Telekomünikasyon, Endüstriyel ekipman vb. sektörlerde sıkça kullanılır.

TMK Reklam Paslanmaz Etiket

Paslanmaz Etiket üretiminde tasarım bilgisi oldukça büyük önem arz eder. TMK Reklam olarak deneyimli elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımızla Paslanmaz Etiket Baskı konusunda sizlere birinci sınıf hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetiyle hareket eden bizler ihtiyacınıza göre farklı çeşitlerdeki ve ölçülerdeki Paslanmaz Etiket ürünlerini temin edebilmekteyiz.

Paslanmaz Etiket Fiyatları

Bütün özel siparişlerinizi zamanında ve en doğru şekilde hazırlayabilen bizler her zaman hizmetinizdeyiz. Paslanmaz Etiket ürünlerimize dair fiyat bilgisi almak, merak ettiklerinizi sormak ya da sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.