Metal Şablon Etiket Ürünleri

Metal Şablon Etiket Ürünleri

Metal Şablon Etiket Ürünleri

Metal Şablon Etiket Ürünleri 1200 800 Etiket Ürünleri, Etiket Baskı, Etiket Çeşitleri

Metal şablon etiket ürünleri, kullanım alanı oldukça geniş olan ürünlerdir. Başta alüminyum olmak üzere pirin, çelik gibi malzemelerin de üzerine uygulanabilen bu reklam ürünleri, farklı ebatlarda ve ölçü sistemlerinde istenen şekillerde üretilebilir. Rakam ve harflerin farklı şekillerde kullanılmasına imkân sağlayan metal şablon etiket ürünleri ile potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebilir, hafızlarında kalıcı yer edebilirsiniz.

Müşterilerin bilgilendirilmesi için farklı eşya ya da ürünlerde rahatlıkla tercih edilebilen metal şablon etiketleri kullanım alanlarına bağlı olarak çeşitlenir. İhtiyaca bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilirler. Metal şablon etiketler oldukça dayanıklıdır. Bu dayanıklılık iç ve dış mekanlarda yıllarca kullanabilmesini mümkün kılar. İmalat ve iş makinelerinde sıklıkla kullanılır.

Metal Şablon Etiket

Metal şablon etiketler, etiket kullanımına ihtiyaç duyulan ve yerinden sökülmemesi gereken yerlerde sıkça tercih edilir. Bilgi levhalarına ihtiyaç duyulan iş makineleri, asansör, büro, fabrika makineleri, ofis girişi gibi zorlu şartların olduğu alanlarda özellikle kullanılır. Metal Şablon Kesim Etiketler kullanım alanlarına göre farklı malzemelerden üretilerek güneş, ısı ve yağmura karşı dayanıklılık gösterir. Çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve pirinç gibi malzemelerden üretilen ürünler talebinize göre mat, yarı mat veya parlak gibi çeşitli seçeneklerle tasarlanır. Çoğunlukla bronz, gümüş ve altın renkler tercih edilir.

Uzun ömürlü olan Metal Şablon Etiketler yapıştırıldıkları alanlara sağlam şekilde tutunur. Yerinden sökülmesi neredeyse olanaksızdır. Bu da uzun yıllar kullanma olanak sağlar. Ancak etiketlerin yapıştırılması öncesinde yüzeyin temizlenmesi ve kirden arındırılması şarttır. Pürüzsüz bir alt zemin hazırlandıktan sonra ürün çok daha güçlü bir şekilde yapıştırılır. Metal şablon etiketlerin sökülmesi zor bir işlemdir, dolayısıyla yapıştırma işlemlerinin doğru şekilde gerçekleştirilmesi son derece mühimdir.

Metal şablonlar ticaret sektöründe de sıklıkla kullanılır. Firmaların ürünlerinin tanıtımı amacıyla da bu ürünler tercih edilmektedir. Çünkü görsel açıdan kreatif bir görünüme sahip olan Metal Şablon Etiketler markaların imajını başarılı şekilde yansıtmaktadır. Ayrıca promosyonlar üzerinde bu ürünleri tercih etmek, potansiyel müşterilere daha dikkat çekici tanıtım yapmayı sağlar.

Metal Şablon Etiket Özellikleri

Metal şablon etiketler ilgi çekici özelliğe sahiptir. Bu ürünlerin hazırlanmaları oldukça kısa sürer. Şablon harf ve şablon rakam şeklinde üretilmeleri mümkündür. Marka tanıtımları için çoğunlukla alüminyum levha malzeme üzerine yazılarak kullanılır. Farklı renklerde ve boyutlarda hazırlanabilir. Tek renk olacak şekilde üretilebildikleri gibi renk kombinasyonu şeklinde de tasarlanabilir. İstenmesi durumunda kabartma tekniği ile tasarlanabilir. Diğer reklam ürünleri ile kıyaslandıklarında kalıcılıkları son derece yüksektir. Metal şablon etiketler sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Metal levhalar üzerine istenen her türlü bilginin yazılması mümkündür.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Metal Şablon Ürünler dayanıklı olmaları ile ön plana çıkar. Bu sebeple bu ürünler hemen her sektörde kullanılır. Metal şablonlar arasından en sık kullanılanları tanıtım levhalarıdır. Tanıtım levhaları ve diğer etiketlerin kullanımı için önceden imal edilerek depolarda saklanması konusunda metal şablonların önemi büyüktür. Hazırlanırken farklı türden ölçü sistemleri uygulanabileceği gibi çeşitli harf ve yazıların kullanımı da mümkündür. Genellikle;

  • Promosyon ürünlerde
  • Geçici tabelalarda
  • Ekipman kimlik kartlarında
  • Güvenlik işaretlerinde
  • Ürün marka ve kimliklerinde
  • Yol ve otopark işaretlemesinde kullanılır.

Plastik, kâğıt ve karton malzemelerden yapılan şablonların ömürleri sınırlıdır. Ancak metal şablonlar uzun ömürlü ürünlerdir.

Metal Şablon Etiket Ürünleri 2

TMK Reklam Metal Şablon Etiket

TMK Reklam metal şablon etiket ürünlerde talep ettiğiniz sipariş özenle ve tam istediğiniz doğrultuda hazırlanır. Modeller, istediğiniz ölçüde, dilediğiniz yazı formatında ve kurumsal kimliğinize uygun şekilde tamamlanır. TMK Reklam Metal Şablon Etiketleri iç ve dış mekanlara kolay bir şekilde uyum sağlar. Ürünlerimiz kusursuz bir şekilde kesildiği için şık bir görünümle sizi ön plana çıkarırlar.

Dışarıdan gelecek müdahalelere karşı son derece dirençlidir. Metal şablon üzerinde boya kullanılmadığından, zaman içerisinde soyulma ya da harflerin üzerinin karalanması durumları yaşanmaz. Yazı stili, renk, boyut ve parlaklık gibi özelliklerin belirlenmesi mümkün olduğu için bu ürünler rahatlıkla sizin için kişiselleştirilebilir. Paslanmaz malzemelerden üretilen metal şablon modelleri su ya da nem gibi dış etkenlerden etkilenmezler. Pürüzsüz bir metal yüzeyi olduğundan kolay bir şekilde silinme ve temizlenme özelliği vardır. Temizleme sırasında ağır kimyasalların kullanılmaması halinde renk değişimi durumları söz konusu olmaz.

Tasarım çeşitliliği ile şahsi kullanım ya da kurumsal ihtiyaçlara yönelik ihtiyaç duyduğunuz tüm metal şablon etiket ürünleri için TMK Reklam ile iletime geçebilirsiniz. Profesyonel reklam dünyasına adım atabilir, markanızı güçlü bir şekilde görünür kılabilirsiniz.