Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Baskı

Damla Etiket Baskı 1200 800 Etiket Ürünleri, Etiket Baskı, Etiket Çeşitleri

Ürünlerinizi ya da logonuzu öne çıkarmanın mükemmel bir yolu olan Damla Etiket Baskı, farklı sektörlerde kullanılıyor. Dikkat çeken yapısı sayesinde vazgeçilmez tanıtım ürünlerinden biri olan Damla Etiket Tasarımları, aynı zamanda çarpıcı görünüme sahip olması nedeniyle markanızın akılda kalıcı olmasına katkıda bulunuyor. Farklı tanıtım ürünleri arasından seçim yapmak her ne kadar zor olsa da uzun ömürlü kullanım avantajına sahip olması nedeniyle öne çıkan Damla Etiketler, her türlü renk ya da desen kullanılarak etkili hale getirilebiliyor. Yağmur damlasına benzemesi nedeniyle bu adı alan Damla Etiket Baskıları, herhangi bir hava değişiminden etkilenmediği için uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor.

Damla Etiket Kullanmanın Avantajları

Damla Etiket Baskı modern tasarımı sayesinde markanıza dair tanıtımların dikkat çekmesine yardımcı olurken, birçok avantajıyla da doğru seçim olduğunu belli ediyor:

  • Poliüretan kaplama uygulaması sayesinde dayanıklı hale gelen Damla Etiket Baskı, dış etkenlerden korunarak uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor.
  • Kaliteli ve dikkat çeken görünümü sayesinde diğer etiketler arasından sıyrılarak hedefe ulaşmanıza yardımcı oluyor.
  • İç ve dış mekan kullanımına uygun olan Damla Etiket Baskı, aynı zamanda anahtarlık ucu ya da rozet gibi farklı tasarımlara uyarlanabiliyor.
  • Uzun süre sararma yapmayan özelliği sayesinde marka tanıtımlarınız için tüm ihtiyaçları karşılıyor.
  • Sahip olduğu mercek etkisi sayesinde etiket için tercih ettiğiniz yazı ya da görsel çok daha canlı görünüyor.
  • Yüksek baskı kalitesi sunan Damla Etiket, tanıtımlarınızın için tercih ettiğiniz tasarımın daha net görünmesine yardımcı oluyor.

Damla Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tanıtım amaçlı kullanılan Damla Etiket Baskılar, farklılık yaratmak isteyenler için ideal bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Monte için çift taraflı bant sistemine sahip olan Damla Etiketler, kısa süre içinde dilediğiniz levhaya sabitleniyor. Çoğunlukla otomotiv ve beyaz eşya sektöründe kullanımı daha sık görülen Damla Etiket Baskısı; ayakkabı, deri, oyuncak, aksesuar, mobilya, elektronik aletler ve kozmetik sektörleri başta olmak üzere birçok alanda kullanılıyor.

Çok ince ayarda ölçü yapmaya izin veren bu etiketleme modeli sayesinde her türlü alanda tanıtım yapmak ya da ürünlerinizi zenginleştirmek kolay hale geliyor. Promosyon ve tanıtım ürünleri için sıklıkla tercih edilen damla etiketler, bütçe dostu olması nedeniyle markaları memnun ediyor. Kıyafetlerin üzerine kumaş etiket yerine tercih edilen Damla Etiketler, logo ya da isim yazdırmak için sıklıkla kullanılıyor. Aynı zamanda restoranlar tarafından da kullanılan bu etiket türü sayesinde kartvizitler Damla Etiket Baskısı şeklinde tasarlanıyor ve bu da müşterilerin, telefon numaralarını büyüteç etkisiyle daha kolay okumasını sağlıyor.

Damla Etiket Baskı Özellikleri

Damla Etiket Baskı herhangi bir görsele ya da yazıya 3 boyut etkisi kazandırarak etkili bir pazarlama aracı olarak kullanılıyor. Üstün teknoloji ürünü olduğunu belli eden Damla Etiket Baskıları, özel kaplamaları sayesinde nem, güneş ışığı ya da su gibi dış etkenlerden korunuyor. Bu sayede uzun yıllar kullanıma uygun olan bu tasarımlar, marka imajınızı da güçlendiriyor.

Marka bilinirliğine katkıda bulunan reklam çalışmalarında sıklıkla tercih edilen Damla Etiket Baskı, akla gelebilecek her alanda rahatlıkla kullanıma uygun olması ile dikkat çekiyor. Farklı renk seçenekleriyle ihtiyaç duyduğunuz her durumda tercih edebileceğiniz Damla Etiket Baskı, aynı zamanda her türlü yüzeye monte edilebiliyor. Normal etiket baskı üzerine uygulanan etiketlerle tasarımlarınız daha yenilikçi hale geliyor. Bunun yanı sıra damla etiket baskısında kullanılan kimyasal malzemeler sağlığa zararlı olmadığı için her sektörde gönül rahatlığı ile tercih edilebiliyor.

İstanbul Damla Etiket

TMK Reklam ve Etiket olarak İstanbul genelinde Damla Etiket siparişlerinize ve ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümle sunmaktayız. Uzman çalışanlarımız, kaliteli ekipmanlarımız ve çalışma anlayışımızla birinci sınıf hizmet almak hizmetinizdeyiz.

TMK Reklam Damla Etiket Ürünleriyle Fark Yaratın

Her türlü etiket baskısında olduğu gibi Damla Etiket ürünlerinde de fark yaratan hizmetler almak, kaliteyi profesyonellerle yaşamak ve farklı alternatiflere ulaşmak için TMK Reklam ve Etiket olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Damla Etiket Baskı 2