Mobilya Etiket Baskı

Mobilya Etiket Baskı

Mobilya Etiket Baskı

Mobilya Etiket Baskı 1200 800 Etiket Ürünleri, Etiket Baskı, Etiket Çeşitleri

Marka imajını bir üst seviyeye taşımak isteyen işletmelerin tercih ettiği iletişim yolları arasında yer alan etiketler, mobilya sektörü için de önemli bir yerde bulunur. Birçok amaca hizmet edebilen mobilya etiketleri, mobilya sektöründe yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Ürünler ve marka hakkında bilgi veren bu etiket modelleri, markaların reklam ve pazarlama çalışmalarına katkı sağlar. Marka logosunu görünür kılan ve tüm gün boyunca kullanılan ürünlerde kolayca fark edilebilen Mobilya Etiketleri; berjerden yemek masasına, yataktan sehpalara dek her mobilyada kullanılabilir. Dikkat çekici ve profesyonel etki yaratabilen bir etiket, pazarlama süreçlerinde markanın konumlandırılmasında son derece önemlidir.

Mobilya Etiket Ürünleri Nelerdir?

Mobilya Etiket Ürünleri, farklı materyallerden üretilebilir. Mobilyaların hem görünür hem de iç kısımlarında kullanılabilecek etiketler yaptırılabilir. Logo, amblem ve marka adının basılı olduğu etiketler genelde ürünün dış kısımlarında yer alır. İç kısımlardaki etiketler ürünlerin kullanım talimatlarını içerebilir, temizlik yöntemleri hakkında bilgi verebilir. Böylece alınan ürünler hakkında detaylı bilgi sunarak kullanıcıya fayda sağlar ve markaya kullanıcının gözünde değer kazandırır. Mobilya Etiket çeşitleri arasında damla, dokuma, metal ve sticker etiketler öne çıkar:

Damla Etiketler

Standart yapışkan etiket baskının şeffaf poliüretan malzeme ile kaplanmasıyla üretilen bu etiketler, damla formundadır. Mobilyaların dış tarafında kullanılan etiket modelleri, dış çevre koşullarına karşı maksimum dayanıklılık sunar. Yanma, sökülme ve kırılmaya karşı yüksek dayanım gücüne sahip olan damla etiketler, uzun ömürlüdür. Aynı zamanda baskıyı boyutlu hale getiren bir üretim tekniğiyle üretilir ve estetik görünümüyle göz doldurur.

Dokuma Etiketler

Saten, ipek, pamuk ve tafta gibi kumaş türlerinden üretilen, kumaş ya da bez etiket olarak da adlandırılan bir etiket çeşididir. İç döşemelerde, sırt minderlerinde veya kırlentlerde yüzeye dikilerek kullanılır.

Metal Etiketler

İşlenmiş metalden üretilen bu etiket modelleri, vidalı ya da kendinden yapışkanlı olabilir. Dış etmenlere karşı yüksek dayanım gücüne sahip olan metal etiket çeşitleri, hem iç hem de dış mekân mobilyaları için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Mobilya Etiket Baskı 2

Sticker Etiketler

Kendinden yapışkanlı tasarıma sahip olan Sticker mobilya etiketleri plastik, kuşe kâğıt veya vinil benzeri malzemelerden üretilir. Daha çok iç mekan mobilyalarında tercih edilen bu etiket türleri daha dayanıklı olmaları için mat ya da selefon kaplamayla güçlendirilir. İstenilen renk ve boyutta üretilebilen Sticker etiketler, baskı tekniği ile mobilyalara yapıştırılır.

Kumlama, bronz eskitme ve sarı eskitme teknikleri de mobilya etiket baskı seçenekleri arasındadır. Yazıların bulunduğu levhalarda dalgalı ve eski bir görünüm yaratan kumlama tekniği, retro tasarımlar için son derece uygundur. Bronz ve sarı eskitme yönteminde ise bronz ya da sarı levha veya metal kullanılır. Eskitme işlemiyle etiket malzemeleri karartılır ve vintage efekti yaratılır. Özel kesim tekniğiyle üretilen tüm etiket çeşitleri dört renge kadar istenilen boyutlarda elde edilebilir.

Mobilya Etiketi Kullanmanın Avantajları

  • Mobilya Etiketleri, marka algısı ve kurumsal kimlik oluşturulması açısından önemlidir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş, şık etiketler marka hakkında olumlu duygular uyandırır.
  • Markanıza değer katan mobilya etiket çeşitleri, her gün kullanılan mobilyaların göze çarpan yerlerine monte edildiği için potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza aracılık eder.
  • Mobilya etiketleri, marka ve ürünün orijinalliğini simgeler.
  • Kullanım talimatı ve üretim malzemelerinin yer aldığı etiketler, ürünlerinizin daha uzun süre ilk günkü kalitesinde kullanılmasını sağlar.

İstanbul Mobilya Etiket

TMK Reklam ve Etiket olarak rekabetin ve ihtiyacın yoğun olduğu İstanbul’da her türlü Mobilya Etiket siparişinizi profesyonelce ve hızlı şekilde karşılayabiliyoruz. Birinci sınıf malzemelerle ürettiğimiz ürünleri markanızı en doğru şekilde yansıtacak tasarımlarla ortaya çıkarıyoruz.

TMK Reklam Mobilya Etiketleriyle Fark Yaratın

TMK Reklam ve Etiket ile Mobilya Etiket baskı işlemlerinde farkı yaşayabilir, son derece işlevsel ve kaliteli etiketlere sahip olabilirsiniz. Alanında uzman profesyonel bir ekibin üretimi olan mobilya etiketleri ile markanızı tamamlamak için hemen sipariş verebilirsiniz. İstanbul mobilya etiket seçeneklerine avantajlı fiyatlarla ulaşmak isterseniz TMK Reklam ve Etiket ile iletişime geçebilirsiniz.